Poloha v centru

Adria Hotel Prague **** Superior

Vaclavske namesti 26, 11000 Prague (Czech Republic)

Kde nás najdete

Vítejte v hotelu v samém centru Prahy! Hotel Adria leží v srdci Prahy na Václavském náměstí. Projděte se pěšky na Staroměstské náměstí či Karlův most, zajeďte si metrem na Pražský hrad, užijte si nákupy v okolních nákupních centrech. Kamkoli se chcete v Praze podívat, máte to z Hotelu Adria pěšky nebo městskou dopravou na dosah.


Jak se k nám dostanete?

​​

Z letiště Václava Havla Praha Využijte naše prověřené hotelové taxi za 35 EUR. Objednáte si ho při online rezervaci pokoje nebo mailem na accom@adria.cz. Chcete-li jet raději hromadnou dopravou, bude vaše cesta z letiště do hotelu trvat cca 30 minut. Autobusem č. 119 se dostanete ke stanici metra Nádraží Veleslavín. Trasou metra A dojedete až k Hotelu Adria do stanice Můstek. Z metra použijte výstup na Václavské náměstí. Náš tip: Dejte přednost hotelovému taxi před nepřehlednými taxislužbami na letišti.

Autem

​​

Osobním autem se k Hotelu Adria dostanete z horní části Václavského náměstí směrem od Národního muzea. Pokud vás bude při vjezdu na pěší zónu v dolní části Václavského náměstí kontrolovat dopravní služba, stačí mít u sebe potvrzení o rezervaci pokoje nebo voucher.

Náš tip:Nabízíme službu Valet parking. Cena je 39 EUR/den.

Vlakem

​​

Z Hlavního-Wilsonova nádraží jste v Hotelu Adria za 10 minut pěšky nebo za 4 minuty tramvají č.9 (noční tramvají 55 a 58). Pojedete ze zastávky Hlavní nádraží jednu stanici do zastávky Václavské náměstí. Tramvajovou jízdenku si koupíte v automatu na zastávce. Náš tip: Chcete-li využít na cestu z nádraží do hotelu taxi, obraťte se na naši recepci. Rádi pro vás pošleme prověřené hotelové taxi.

Autobusem

​​

Autobusové nádraží Florenc je od hotelu Adria vzdálené 3 minuty metrem trasy B ze stanice Florenc do stanice Můstek. Také můžete jet 7 minut tramvají č. 3 nebo noční tramvají č. 52 ze zastávky Florenc do zastávky Václavské náměstí. Pokud zvolíte tramvaj, dostanete se z autobusového nádraží k zastávce tramvaje podchodem metra.

Náš tip: Chcete-li využít na cestu z nádraží do hotelu taxi, obraťte se na naši recepci. Rádi pro vás pošleme prověřené hotelové taxi.

Metrem

​​

Hotel Adria leží 20 m od stanice metra Můstek (trasa A a B) a 350 m od stanice metra Muzeum (trasa A a C). Pro výstup z metra ze stanice Můstek je nejvýhodnější využít výstup Václavské náměstí.

Náš tip:Metrem se od Hotelu Adria dostanete snadno a za pár minut na všechna zajímavá místa v Praze. Vyplatí se vám koupit si jízdenku na 1 – 7 dní. Rádi vám poradíme na naší recepci.

Tramvají

​​

U Hotelu Adria staví řada tramvají, které vás dovezou po celé Praze. Denní linky 3, 5, 9, 12, 14, 24 a noční linky 51, 52, 54, 55, 56, 58. K Hotelu Adria se dostanete také výletní historickou tramvají č. 91.
Náš tip: Vyzvedněte si na naší recepci plánek metra a tramvají. Rádi vám poradíme nejkratší cestu, kam potřebujete.
 

Adria Hotel Prague | Prague | Romantická restaurace v Praze

Restaurace Triton 1912

Vítejte v TRITON Restaurantu!
Adria Hotel Prague | Prague | Konferenční sál Neptun

Konferenční prostory

Řekněte nám, co potřebujete, a zbytek nechte na nás.


Oficiální webové stránky
Rezervujte přímo

​​
 Rekonstruované pokoje v klasickém stylu

​​
100 let tradice

Nekonečně historie pěšky